Strona główna  /  wybierz język:

PL EN

Instytut DMT

Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Dbając o bezpieczeństwo Państwa danych i w zgodzie z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych wprowadzamy następującą politykę prywatności:

 

„Polityka prywatności Instytutu DMT - Polskiego Instytutu Psychoterapii Tańcem i Ruchem"

 

1. Dane osób, które skontaktowały się przez stronę internetową Instytutu DMT są gromadzone i mogą być przetwarzane w celu prowadzenia dalszej korespondencji wyłącznie przez Instytutu DMT - Polski Instytutu Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Są one gromadzone w książce e-mailowej na w./w. serwerach, z których korzystamy poprzez zahasłowane konta.

 

2. Komputery, z których korzystamy w celach służbowych są zahasłowane. Na naszych ohasłowanych kontach gromadzone są profile osób, które polubiły fan-page firmy, adresy e-mail, loginy do kont skype oraz dane podane w korespondencji internetowej (także adresy pocztowe, jeśli zostały podane).

 

3. Imiona i nazwiska uczestników naszych działań są przetwarzane poprzez umieszczenie ich na zaświadczeniach i listach obecności.

 

3. Dane adresowe są przetwarzane poprzez umieszczenie ich na rachunkach sporządzanych na koniec miesiąca i przekazywane biuru księgowemu Saldo S.C. z siedziba w Warszawie, z którym mamy podpisaną umowę, na przetwarzanie w./w. danych jedynie w celu obsługi księgowej rachunku.

 

4. Dane z przesyłanych przelewów mogą być przekazywane w formie wyciągów z konta w./w. biuru księgowemu.

 

5. Kontakt telefoniczny, e-mailowy, poprzez polubienie profilu facebookowego lub korespondencję na tym profilu oznacza zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych.

 

6. Wycofanie zgody jak i skorygowanie danych możliwe jest w każdym momencie poprzez kontakt z nami pod adresem szkolenia@instytutdmt.pl.