Strona główna  /  wybierz język:

PL EN

Instytut DMT

Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem

CYKL WARSZTATÓW Z OKAZJI 15 LECIA INSTYTUTU DMT

To właśnie Instytut DMT zapoczątkował profesjonalną ścieżkę tej metody w Polsce, uruchamiając szkolenie pod kierownictwem Penelopy Best, ówczesnej dziekan wydziału DMT Uniwersytetu Roehampton w Londynie, na bazie wieloletnich doświadczeń brytyjskich. Jubileusz przypada w 2019 roku, ale zaczynamy już niebawem. Nauczycie związani z Instytutem pokażą swój warsztat i przybliżą metody jakimi pracują, dzięki czemu będzie można doświadczyć DMT u samych źródeł.

 Wstępem do cyklu jest wrześniowy warsztat KARNI ISHAI, który jest znakiem tego, że Instytut cały czas współpracuje z profesjonalistami z całego świata. W maju 2019 przyjedzie też sama PENELOPE BEST - wtedy zaprosimy na warsztat i spotkanie z tą ważną dla DMT postacią.
w październiku 2018 cykl rozpocznie ZUZANNA PĘDZICH, która dzięki swojej konsekwencji i entuzjazmowi sprowadziła DMT do Polski. Teraz poprowadzi warsztat pt. "Multimodalne podejście w DMT" . Kolejny warsztat - „Ucieleśniony język ruchu - w oparciu o podejście Laban Bartenieff Movement System" poprowadzi AGNIESZKA SOKOŁOWSKA, specjalistka LBMA mająca w Polsce niewątpliwie największe doświadczenie w tej dziedzinie. Następne propozycje z cyklu to m.in.
„Symbolika ciała i metafora ruchu" z JUSTYNĄ BAJEW, „Praca z emocjami" z MAŁGORZATĄ WIŚNIEWSKĄ , „Przegląd systemów analizy i obserwacji ruchu" z KAROLINĄ BRYL , „Ruch Autentyczny" z ANNĄ KOWALSKĄ-CATALANO, „Zabawa na poważnie" z ANNĄ OLEJNIK

"Zamykam oczy widzę" warsztaty ANI KOWALSKIEJ-CATALANO 

"Niezwykła mądrość naszych ciał" warsztaty PENNY BEST